Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Zrcadlová glazura je chutný a efektní způsob, jak ozdobit pěnové dorty a jednoporcové dorty, které se zmrazují ihned po přípravě a sestavení. Připravujeme je v silikonových formičkách - díky tomu po vyndání zůstává jejich povrch dokonale hladký a po pokrytí zrcadlovou glazurou vypadá krásně. Dezert nebo dort se pokryje pouze tenkou vrstvou polevy, která není tvrdá a úplně neztvrdne – nicméně díky přidání želatiny zůstává pružná a dobře přilne k povrchu dortu.

Hmotnost

Balení obsahuje: 260 g

Složení produktu

Voda, cukr, glukózový sirup, rostlinné oleje a tuky (olej z palmových jader, bambucké máslo, palmový olej), sušené odstředěné mléko, olej (slunečnicový), želatina, barviva: E 133 (brilantní modrá FCF); kyselina citrónová, vanilin, emulgátor: E322 (slunečnicový lecithin), sorban draselný.

Alergeny mléko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1285 kJ
Energetická hodnota kcal 307 kcal
Tuky 9,8 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 6,2 g
Sacharidy 52,5 g
    - z toho cukry 42,7 g
Bílkoviny 1,8 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva modrá
Výrobní společnost
Cake-Masters.com
Siemensstr. 24, 49770 Herzlake
info@cake-masters.com
www.cake-masters.com

Technické parametry

Kategorie: Zrcadlové polevy – mirrorglass
Výrobce Cake Masters
EAN 4250712337710
Kód produktu 13771

Recenze

S doručením jsem velmi spokojená.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Zrcadlová poleva světle modrá 100g

Zrcadlová poleva světle modrá 100g

Zrcadlová poleva světle modrá je velmi jednoduchá na přípravu. Výsledkem je nádherná lesklá poleva

39 Kč
39 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva Paletta Cold Čokoláda (250 g)

Nátěrový gel pro dekoraci cukrářských výrobků - dodává lesk a brání vysychání, na povrchu výrobku zas

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Lesní plody (250 g) 2074 dortis

Obrázek se svolením Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos .

110 Kč
44 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Jahoda (250 g) 2075 dortis

Lesklá poleva pro použití za tepla i za studena .

117 Kč
46.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks